KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14193433
nr 1419 3433
Ester Sörberg-Lindgren
(1918-2011), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 5/10, himmel. Bildmått: 25x28, yttermått inklusive ram: 40x42 cm
Ester Sörberg-Lindgren, svensk bildkonstnär född 1918, död 2011.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:29:04
20/9 11:19:26
Ester Sörberg-Lindgren
Läs mer om Ester Sörberg-Lindgren